Запитання адвокату

Запитання адвокату

Якщо ви хочете дізнатися кваліфіковану відповідь на своє питання по юридичний темі, то поставте запитання адвокату .

Відповідь буде спрямований на вказану Вами адресу протягом 1-3 днів.

Питання адвокату у Львові (онлайн Адвокат Львів)На всі питання , адвокат , як правило , відповідає в короткий термін.

Питання адвокату постарайтеся викласти детально і чітко. Бажано детально викласти обставини справи , так як часто доводиться ставити уточнюючі питання , що призводить до втрати часу. Якщо у Вас є документи, то їх можна направити за адресою електронної пошти адвоката.

Іноді адвокату у Львові, буде необхідно проконсультувати клієнта тільки особисто (на очній юридичної консультації).

Загляньте у відповідні розділи сайту , можливо там вже є відповідь на Ваше запитання.

При роботі із зверненнями, адвокатом гарантується дотримання адвокатської таємниці.

Увага! Якщо Ваше питання не пов’язаний з можливим наданням юридичної допомоги, то Ви можете поставити своє запитання.

Ви вчасно отримаєте юридичну консультацію, а нам це допоможе в нашій роботі по розвитку форуму.

Ми можемо і хочемо допомогти Вам!

 

У нашій країні і донині актуальне прислів’я: «Від суми та від тюрми не зарікайся». Зрозуміло, вона має не тільки буквальне тлумачення. У сучасному житті, навіть далека від бізнесу людина неодноразово стикається з різними питаннями юридичного характеру. Питань цих багато, причому настільки багато, що Ви про їхнє існування і не підозрювали.

Придбали земельну ділянку – дачу по розписці, а то й взагалі без неї, не проконсультувавшись у фахівця (адже так було прийнято!), А тепер треба якось оформити його на себе, так от лихо, старий господар пропав, і знайти його немає ніякої можливості, або він знайшовся, але категорично відмовляється що-небудь робити, зі страху бути обдуреним численними шахраями? Хочете приватизувати свою «кровну» земельну ділянку, та з сусідами ніяк не вдається знайти спільну мову чи представники влади несправедливо відмовляють Вам? Сусіди перенесли на Ваш ділянку свій паркан? Збираєтеся придбати вподобану квартиру або будинок, та ось щось господар темнить, не договорює, або ріелтор (часто «спеціаліст» без спеціальної освіти) щось не так робить?

Збираєтеся продати свою нерухомість і, знайшовши покупця, не хочете зв’язуватися з ріелторами, які беруть по п’ятдесят тисяч за угоду? «Юстиція» призупинила реєстрацію або відмовила Вам в ній?

Зробили без дозволу перепланування у своїй квартирі, придбали проблеми з БТІ і тепер не можете її продати чи приватизувати? Вам відмовили в приватизації вашої кімнати в гуртожитку? Не можете виселити і виписати з вашої квартири сторонньої людини? Ви обманутий учасник пайового будівництва? Ваш будинок визнали самовільно побудовою? Не можете оформити «недобудову»? Ваш будинок згорів, і Ви не знаєте, як оформити побудований на його місці новий? Ваші «підприємливі» сусіди по багатоквартирному будинку самовільно огородили шматок землі біля будинку і ставлять там свій автомобіль, а інших мешканців і близько не підпускають?

Пропустили строк прийняття спадщини, адже сусідка сказала, що треба почекати півроку і потім йти до нотаріуса, а нотаріус відмовив у видачі свідоцтва про право на спадщину за цієї чи іншої причини? На ваше кровне спадок претендують інші люди, на вашу думку, не мають на нього жодних прав та ще й намагаються позбавити його Вас? Просто не можете поділити спадщину?

Хамлять в магазині і не бажають повертати гроші за непридатний товар?

Не пощастило в особистому житті і чоловік (дружина) хочуть відсудити все майно або найбільш цінну його частину собі? Або того гірше, намагаються позбавити або обмежити вас у спілкуванні з вашою дитиною? Чоловік (дружина) не бажають утримувати власну дитину?

Ваша дитина отримав травму, граючи на дитячому містечку, і ви, намагаючись добитися справедливості, не знаєте що робити? Вас покусав сусідський собака? Ви зламали ногу на слизькому ганку магазину?

Звільнили з роботи і не розрахувалися? Наклали стягнення і хочуть звільнити за «статтею»? Намагаються вижити вас з роботи, утискають ваші права? Не віддають трудову книжку?

«Даішник» забрав «права» і Вас викликають до суду, де ваша перспектива втратити «прав» року на півтора? Ваш автомобіль потрапив у відкритий колодязь або в яму на дорозі? Страхова компанія намагається відмовити Вам повністю або частково у виплаті належної страхового відшкодування, прикриваючись різними надуманими приводами?

Затопили сусіди і відмовляються компенсувати збиток? Впала бурулька на дах автомобіля, і ви не знаєте що робити? Близький приятель взяв у Вас гроші в борг і тепер не може або не хоче його повертати? Ваш син скоїв злочин, і Ви не знаєте, як йому допомогти? Замучили колектори? Банк не бажає вникнути у Ваші труднощі і піти на зустріч або нараховує «космічні» відсотки?

Ви пройшли всі труднощі судового процесу, вигравши справу, а тепер, практично на «фініші», пристави не бажають виконувати свої прямі обов’язки, і ви не можете отримати своє належне по праву? Ви давно продали свій автомобіль, а податкова все шле Вам квитанції з грізними попередженнями?

Я привів тут лише коротку частину найбільш часто зустрічаються в адвокатській практиці питань, природно, якщо наводити тут все те, з чим мені доводиться стикатися по ходу своєї професійної діяльності, я ризикую втомити Вас. Причому дивно, але мої клієнти могли б реально уникнути всіх своїх проблем і, зрозуміло, витрат, якби вчасно звернулися до грамотного, кваліфікованого юриста, яким є адвокат. Вартість консультації адвоката, навіть дуже грамотного і відомого, невелика в порівнянні з вартістю вирішення проблеми, яка виникла у Вас внаслідок зневаги здоровим глуздом, при цьому, як правило, вартість рішення проблеми виявляється вельми і вельми істотна. Причому навіть не стільки в силу того, що адвокат, як і будь-яка нормальна людина, бажає заробити, скільки тому, що сама проблема «запущена», і вимагає багато часу і ресурсів.

Якщо ж проблема у Вас все-таки має місце бути, то, як свідчить саме життя, звичайна людина, слабо розбирається в правових питаннях, не може самостійно гідно відстояти і захистити свої права, особливо, якщо вашого опонента захищає адвокат. Найбільш оптимальним виходом у такому випадку є кваліфікована допомога адвоката. Не слід займатися своєю проблемою самостійно. Адже жодна людина, будучи в здоровому глузді, не будучи електриком, не полізе в щиток з електрикою, тоді чому ж люди вважають, що, не будучи юристами, вони зможуть ефективно захистити свої права самостійно? А адже інші юридичні проблеми страшніше електрики будуть!

Кожна людина у житті повинен займатися своєю справою, автомеханік – лагодити автомобілі, лікар – лікувати хворих, продавець – продавати товари, а адвокат – ходити до суду і захищати права своїх клієнтів, і всі вони повинні бути професіоналами своєї справи, удосконалюючи і відточуючи свої навички все своє життя.

Все вищесказане відноситься до звичайних людей – фізичним особам. А адже у людей бізнесу, у організацій проблем завжди набагато більше, ніж у простих людей. Їх «опікають» всілякі контролюючі органи, у них зобов’язання на великі суми, і значить, ціна помилки незрівнянно вище. Найчастіше керівники організацій та підприємці з економії не бажають мати у своєму штаті юриста, мотивуючи це тим, що бізнес у них усталений, і юрист їм не потрібен, при цьому не звертаються вони і до сторонніх юристам, сподіваючись на традиційне російське «авось». Однак хочеться зауважити, що дана точка зору є хибною, оскільки в такому випадку організація залишається без юридичного захисту, що вельми серйозно – збитки організацій в результаті юридичних помилок обчислюється мільйонами, але при юриста, при хорошому юристові, який супроводжує бізнес, організація практично благополучно мине всі юридичні перепони на своєму шляху. Минає тому, що саме хороший юрист здатний завчасно розгледіти майбутні проблеми «фірми» там, де їх не бачить ніхто, і тільки він здатний підказати про них керівнику. Саме тому юрист для бізнесу подібний лоцманові для корабля. Грамотні керівники чудово розуміють це, тому ніколи не шкодують грошей на юридичне забезпечення і не принижують значення юриста для свого бізнесу.

При цьому, хочеться зауважити, що «проблема» з оплатою хорошого юриста цілком вирішується – зовсім необов’язково приймати його в штат організації і платити йому щомісяця заробітну плату. Можна укласти з адвокатом договір юридичного супроводу діяльності, в цьому випадку витрати на якісне юридичний супровід будуть істотно нижче, ніж брати на роботу хорошого юриста. По такому шляху давно йде весь цивілізований світ, і називається він – аутсорсингом.

Крім того, хочеться відзначити ще й той факт, що адвокат, будучи юристом з величезним, всебічним досвідом роботи, що є наслідком його специфіки роботи, вигідно відрізняється від штатного юриста організації, який мимоволі «замкнутий» на вирішенні однотипних завдань і «розвивається» лише в одному напрямку. Тим часом, раптово зустрічаються ситуації, що вимагають негайного рішення, які штатний юрист дозволити не в змозі, в силу відсутності досвіду і часу на підготовку. Я неодноразово стикався з ситуаціями, коли до мене зверталися керівники підприємств з проханням вирішити якесь юридичне питання, і це при тому, що на підприємстві був свій штатний юрист!

Таким чином, резюмуючи сказане, хочу зауважити, що не слід зневажливо і легковажно ставиться до своїх юридичних проблем і питань, а особливо кидати їх на самоплив, адже самі то вони точно не вирішаться, а будучи наданими самим собі, вони лише ускладнюватися і придбають глобальне для Вас значення, причому вирішити їх буде вже на порядок дорожче, ніж на початку, якщо взагалі можливо. Пам’ятайте, хороший адвокат дуже швидко окупається!

Адвокати Львова

Адвокат Львів